Forum HOVAWART

Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
14.08.2022 o 21:22:21

Strona główna Strona główna Pomoc Pomoc Szukaj Szukaj Uczestnicy Uczestnicy Logowanie Logowanie Rejestracja Rejestracja Regulamin Regulamin
Forum HOVAWART - prośba-nie dublowac zdjęc - skracanie cytatów -

Forum HOVAWART
   Forum HOVAWART
   TECHNICZNE
(Moderator: Admin)
   prośba-nie dublowac zdjęc - skracanie cytatów
« Poprzedni temat | Następny temat »
Strony: 1  Odpowiedz Odpowiedz Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj
   Autor  Wątek: prośba-nie dublowac zdjęc - skracanie cytatów  (Czytano 965 razy)
Iwona_G.
Hovo-Spec

prośba-nie dublowac zdjęc - skracanie cytatów
« o: 01.03.2011 o 14:55:00 »
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Moja goraca prosba do odpowiadających na posty ze zdjęciami: nie dublujcie zdjęć.
Przeciez słowny komentarz, co najwyżej opatrzony wyjaśnieniem, o które konkretnie zdjęcie chodzi,  jest całkowicie wystarczający. Ostatnio dobiło mnie zdjęcie Heleny B-C, nie dlatego, ze jej nie lubię, albo mi ta aluzja nie pasuje, ale że to duże zdjęcie zajmuje cały ekran mojego laptopa ( a nie wystarczył ten króciutki komentarz: "Ania, boskie porównanie, i nawet cechy fizyczne niektóre się zgadzają"?).
Podobnie szczeniaki w Janowickiej. Pieski pikne, zdjecia pikne, ale po co zaśmiecać wątek ich dublowaniem?
« Ostatnia Edycja: 13.08.2011 o 09:31:36 Zamieścił: Admin » IP Adres IP zloggowany
Admin
Administrator

Administrator serwera

Zobacz Profil WWW

Re: prośba-nie dublowac zdjęc - skracanie cytatów
« Odpowiedz #1 o: 03.03.2011 o 19:05:32 »

To się nazywa skracanie cytatów
Pisałem o tym wcześniej, z cytowanego testu należy wycinać części do których się nie odnosimy i zostawić tylko fragment który komentujemy/odpisujemy. Jak widać pozostawianie tagów IMG także może być wkurzające a to dlatego że użytkownicy nie przestrzegają regulaminu i wklejają zdjęcia większe niż 400x300. Zawsze powtarzam wklejajcie miniaturki to nawet cytowane zdjęcie nie rozzłości czytających A tak - mamy pierwszą ofiarę wielkich zdjęć. Dziwię się i tak że dopiero teraz

Pozdrawiam
Robert
« Ostatnia Edycja: 13.08.2011 o 09:31:44 Zamieścił: Admin » IP Adres IP zloggowany

Wszelkie pytania techniczne odnośnie działania serwera i forum wpisujemy w dziale Technicznym + krótkie info o nowym pytaniu do mnie na priv.
Iwona_G.
Hovo-Spec

Re: prośba-nie dublowac zdjęc - skracanie cytatów
« Odpowiedz #2 o: 06.03.2011 o 23:30:24 »

Uparcie i nieustająco prosba jak w tytule. Aniu R, to też do Ciebie, w związku z wątkiem "ach, ta zima"..
« Ostatnia Edycja: 13.08.2011 o 09:31:55 Zamieścił: Admin » IP Adres IP zloggowany
Strony: 1  Odpowiedz Odpowiedz Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj

« Poprzedni temat | Następny temat »

cofnij

Forum HOVAWART » Powered by YaBB 1 Gold - SP1!
YaBB ? 2000-2001,
Xnull. All Rights Reserved.