Forum HOVAWART

Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
22.11.2019 o 11:48:24

Strona główna Strona główna Pomoc Pomoc Szukaj Szukaj Uczestnicy Uczestnicy Logowanie Logowanie Rejestracja Rejestracja Regulamin Regulamin
Forum HOVAWART - Polecane szkółki dla psów -

Forum HOVAWART
   Forum HOVAWART
   HOVY UŻYTKOWE
(Moderatorzy: Admin, moderator)
   Polecane szkółki dla psów
« Poprzedni temat | Następny temat »
Strony: 1 2 3 4  ...  8 Odpowiedz Odpowiedz Powiadom o odpowiedziach via email Powiadom o odpowiedziach via email Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj
   Autor  Wątek: Polecane szkółki dla psów  (Czytano 16817 razy)
kacleo
Hovo-Spec

Kasia, Ussi, Boogie i Oscar The Cat

Gadu-Gadu: 32090421 Zobacz Profil WWW

Re: Polecane szkółki dla psów
« Odpowiedz #15 o: 29.02.2008 o 05:28:54 »
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Ja moge polecic nasza szkolke, ktorej motto brzmi "Uczymy nie psa, a tylko jego czlowieka". Przeprowadzka niezbedna
IP Adres IP zloggowany

Pozdrawiamy - Kasia i Zwierzaki
http://cleohovs-hovawarte.dk/
http://www.working-dog.eu/dogs-details/446179/Ussi-Las-Ksiezniczek
http://www.hovawart.pl/
Basia
Hovo-Spec

Alpaquieta dei Guardiani d Corte, Wena&Lucky za TM

« Odpowiedz #16 o: 29.02.2008 o 08:31:21 »

Może na Woli coś sie przez kilka lat zmieniło na lepsze, ale jakieś 7 lat temu jak chodziłam na szkolenie z Luckym to przyszła do nas na zajęcia roztrzęsiona pani z dobermanem prosząc trenera o pomoc. Nie radziła sobie z psem, odgryzał sie jej itp. Na Woli poradzili jej przywiązać psa w domu do kaloryfera i tak zlać, żeby mu sie odechciało .
To było dawno, ale chyba wszyscy z naszej ówczesnej grupy będą to pamiętać do końca życia. I jestem przekonana, że ta pani mówiła prawdę, ona nie chciała posłuchać trenera z Woli bo kochała swojego psa.
Może to już inny trener, może sie zreformował, może........
IP Adres IP zloggowany

Basia, Alpi-Alpaquieta, wpomnienia po Luckym i Wenie i Karmel-Kot

Majka
:-)

« Odpowiedz #17 o: 29.02.2008 o 11:49:40 »

Co moge polecic?

Alteri (www.alteri.pl
Axio (http://www.axio.com.pl/)
Agility kraków (http://www.agility.krakow.pl/)
Wszystkie szkólki klikerowe, Axio i Agility Kraków wywyodzą sie od Alteri. Nie byłam w Agility, ale znajoma cwiczaca kiedys w Alteri, zachwala ich (maja zajecia w malych grupach, kazdy wchodzi na ogrodzony tor osobno, miła atmosfera, znajduja sie kolo Błoń [dla wtajemniczonych: za cichym kącikiem])
Dla tych, którzy chca robic obrone, juz raz Dorota-Dota zachwalała Jacka Lewkowicza, ja sie nie wypowiem, bo sie nie znam, szkółka:
Hitt Dog (www.tresura.pl

Pozdrawiam, Majka
« Ostatnia Edycja: 29.02.2008 o 11:56:19 Zamieścił: Majka » IP Adres IP zloggowany
Klaudia_i_Dark
Hovo-Spec

Dark Chatka Zielarki :)

Gadu-Gadu: 7457399 Zobacz Profil WWW

« Odpowiedz #18 o: 01.03.2008 o 11:41:01 »

Dnia 29.02.2008 o 08:31:21, Basia pisze:
Może na Woli coś sie przez kilka lat zmieniło na lepsze, ale jakieś 7 lat temu jak chodziłam na szkolenie z Luckym to przyszła do nas na zajęcia roztrzęsiona pani z dobermanem prosząc trenera o pomoc. Nie radziła sobie z psem, odgryzał sie jej itp. Na Woli poradzili jej przywiązać psa w domu do kaloryfera i tak zlać, żeby mu sie odechciało .
To było dawno, ale chyba wszyscy z naszej ówczesnej grupy będą to pamiętać do końca życia. I jestem przekonana, że ta pani mówiła prawdę, ona nie chciała posłuchać trenera z Woli bo kochała swojego psa.
Może to już inny trener, może sie zreformował, może........

O bosh... U nas nie każdemu pozwalaja miec łańcuzek zaciskowy- bo wiedza, że nie wszyscy beda go słusznie używac...
A co dopiero to, co napisałaś! Z tego co wiem, 2lata temy zmienił sie właściciel i powymieniał troche kadre... Teraz mimo, że niektorzy  trenerzy mi nie pasowali (bo np. za duzo sie wymadrzali a mnie tylko krytykowali, bo ja mloda jestem) to nie spotkałam nikogo, kto by coś takiego doradził...  

Uffffff, jak dobrze że sie szkołka zmeniła

A co do Akadamii Psa Pracujacego- bylam tam w piatek, z racji tego, że mamy 15-20minut pieszo. No i yyyyy... Jeśli dobrze trafiłam, to jestem załamana.
Jest takie duże pole, koło domu mojej siostry, takie koło ruchliwej ulicy, masa śmieci, kupy psie i ludzie  , jakies "syfy" z budowy "bloków"... I jest tam plac, może 15x15m, który jest oczyszczony... Ale zero ogrodzenia... I moim zdaniem tam psy maja cwiczyć. Jak rzciałam psu piłke (a on ja odbij w locie nosem, wiec daleko poleciała) to prawei wpadł na sterte śmieci. Ja za takie coś dziekuje. Mimo, że szkołke mam pod nosem i same dobre rzeczy o niej słyszałam.  
Ale zastrzegam, że na 90% jestem pewna, że to jest to... Nie ma tam zadnego napisu itp. Tylko jest nazwa ulicy i to pole, i ten odsmiecony "plac"...

Pozdrawiamy,
Klaudia i Dark, którzy z nakazu Mamy musieli sobie odpuścic dzis szkolenie, przez wiatr  
IP Adres IP zloggowany

=> made by Majka
kuncewmr
Hovo-Spec

Maria Sunia Harley

Zobacz Profil WWW

« Odpowiedz #19 o: 02.03.2008 o 09:17:39 »

jest jeszcze kilka miejsc w nowej szkolcz Zuli:

Nowa grupa klikerowa rusza 18/III 2008.
Zajecia beda sie odbywac we wtorki i czwartki o 19h.
Wiecej informacji i zgloszenia na:

www.axio.com.pl
IP Adres IP zloggowany

M+S+H
http://www.working-dog.eu/dogs-details/134347/Sunia-Las-Ksiezniczek
http://www.working-dog.eu/dog/Harley-Sun-des-Leus-Altiers-1018382/children
http://www.working-dog.eu/dogs-details/134352/Alta-Ranunculus
Luk
Hovo-Spec

Zobacz Profil E-mail

« Odpowiedz #20 o: 04.03.2008 o 23:01:12 »

Ja także zmieniłam, szkólkę.
Moi byli współszkolący odnaleźli mnie i dali znać o nowej pozytywnej szkółce psieranczo.pl  ; Diana Olszewska.
Klikerowo i smaczkowo; psy mogą się bawić.
Odżyliśmy.
Musiałam się podzielić z Wami tą radosną dla nas wiadomością
IP Adres IP zloggowany

" Po słowach ich poznacie ...co chcieli przemilczeć" S.J.Lec
Dota
Hovo-Spec

Zobacz Profil WWW E-mail

« Odpowiedz #21 o: 05.03.2008 o 09:09:04 »

W Radomiu polecam przedszkole dla psów:

http://www.zkwp.radom.pl/index.php?option=com_content&task=view& id=7&Itemid=7
« Ostatnia Edycja: 05.03.2008 o 09:19:04 Zamieścił: Dota » IP Adres IP zloggowany

mela
Hovo-Bywalec
**

malgosia z Czarodziejką (już bez Kasty i Aury)

« Odpowiedz #22 o: 05.03.2008 o 09:58:23 »

W Lublinie mogę polecić szkólke AS na Zemborzyckiej.Przedszkole i posluszeństwo podstawowe z panią Ulą super, ale zajęcia z obrony typowe dla ON (trochę zaostrzyly charakterek mojej suńki). Strona szkoly : www.psy.lublin.pl
IP Adres IP zloggowany

gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień
Someone
Hovo-Bywalec
**

Fidel Banda Huncwotów

Gadu-Gadu: 778795 Zobacz Profil

« Odpowiedz #23 o: 18.03.2008 o 08:12:39 »

A co polecacie w kujawsko-pomorskim??
Przyznam, że nic nie znalazłam...  
IP Adres IP zloggowany
Dota
Hovo-Spec

Zobacz Profil WWW E-mail

« Odpowiedz #24 o: 19.03.2008 o 10:52:21 »

Polecam  
http://www.pawelzielinski.pl/
« Ostatnia Edycja: 19.03.2008 o 10:53:12 Zamieścił: Dota » IP Adres IP zloggowany

moratus
:-)

« Odpowiedz #25 o: 19.03.2008 o 12:58:09 »

Kujawsko - pomorskie www.vigor.p9.pl Magda instruktor zkwp, Marcin licencja pozoranta zkwp, szkolenie sportowe na zabawke i zarcie. Specjalizuja sie w owczarkach ale znaja hovki i ich specyfike
« Ostatnia Edycja: 19.03.2008 o 12:58:57 Zamieścił: moratus » IP Adres IP zloggowany
Sisi
Hovo-Gaduła

Kasia, jamniczka Sisi i COFFINIA "Takinena"

Gadu-Gadu: 7863989 Zobacz Profil E-mail

« Odpowiedz #26 o: 29.03.2008 o 17:34:32 »

Klaudio czy chodzi Ci o Wole w Poznaniu?Jeśli tak to podaj proszę (jeśli masz) namiary!Znacie jeszcze jakieś fajne psie szkoły,kursy i przedszkola w Poznaniu i okolicach?
IP Adres IP zloggowany
Sisi
Hovo-Gaduła

« Odpowiedz #27 o: 29.03.2008 o 17:42:50 »

Acha mam jeszcze jedno pytanie:Jak będę miała psa to sama chciałabym chodzić z nim do przedszkola i szkoły (mama pewnie chodziłaby żeby mnie mieć na oku ,,bo tu chodzi dużo meneli itd").Pytanie jest następujące:czy 14-latki mogą chodzić z psem na szkolenia?W sęsie czy mama będzie musiała chodzić bo ja jestem ,,za mała" ,czy trenerą/treserą mój wiek nie zrobi rożnicy?Bo boję się że by mi nie pozwolili ,,bo jestem za młoda a pies musi mieć dorosłego opiekuna" itp.Pomóżcie!!!!
IP Adres IP zloggowany
Julia_i_Fred
Hovo-Maniak

Fred, czyli Aramis z Łódzkiej Zagrody

Gadu-Gadu: 1009915 Zobacz Profil E-mail

« Odpowiedz #28 o: 29.03.2008 o 17:59:47 »

14 lat to już całkiem poważny wiek!   Sądzę, że jeśli trenerzy zobaczą, że jesteś rozsądną młodą osobą, nie będzie z tym problemów. Na pewno nie w psim przedszkolu. A jeśli chodzi o siłę fizyczną, to myślę że w odpowiednim (czyli pozytywnym) szkoleniu nie jest ona aż tak istotna. Ja chodziłam na szkolenie wkrótce po zdjęciu gipsu po złamaniu 2 rąk, w gipsie chodziłam z moim psem na spacery (przywiązanym do paska), na codzień wyprowadzam 2 psy naraz (czarnego teriera rosyjskiego i hovka). Oczywiście obydwa mają tyle siły, że zaciągnęłyby mnie, gdzie tylko zechcą, ale po prostu unikam takich sytuacji. W ostateczności, gdy wiem, że okoliczności będą dla psów "podniecające", hovek chodzi w halti (ruski nie śmie ciągnąć prawie nigdy   ). Może trochę zboczyłam z tematu, w każdym razie konkluzja miała być taka, że powinnaś szukać szkoły gdzie nie będą robić z Twojego wieku problemu, bo to będzie raczej dobrze o niej świadczyć.  
I przyłączam się przy okazji do dyskusji nad płcią Twojego przyszłego pieska, również doradzając suczkę, odpowiednio wybraną przez hodowcę pod względem charakteru.

Pozdrawiam serdecznie  
« Ostatnia Edycja: 29.03.2008 o 18:17:29 Zamieścił: Julia_i_Fred » IP Adres IP zloggowany

Julia & Fred
Sisi
Hovo-Gaduła

« Odpowiedz #29 o: 29.03.2008 o 18:09:37 »

Julio bardzo Ci dziękuję.Cieszę się że 14 lat to nie tak mało.Piszesz ,,do mnie" pierwszy raz ale (kurcze dziwna jestem,bo nie wiem czemu) od razu Cię polubiłam(nie podlizuję się).Zdajesz mi się bardzo szczerą,pomocną i miłą osobą.Może się myle ale ja Cię tak odbieram.
P.S.A ja myślałam że wiem czego się po SOBIE spodziewać .Myliłam się  
IP Adres IP zloggowany
Strony: 1 2 3 4  ...  8 Odpowiedz Odpowiedz Powiadom o odpowiedziach via email Powiadom o odpowiedziach via email Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj

« Poprzedni temat | Następny temat »

cofnij

Forum HOVAWART » Powered by YaBB 1 Gold - SP1!
YaBB ? 2000-2001,
Xnull. All Rights Reserved.