Forum HOVAWART

Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
22.11.2019 o 11:14:34

Strona główna Strona główna Pomoc Pomoc Szukaj Szukaj Uczestnicy Uczestnicy Logowanie Logowanie Rejestracja Rejestracja Regulamin Regulamin
Forum HOVAWART - tropienie -

Forum HOVAWART
   Forum HOVAWART
   HOVY UŻYTKOWE
(Moderatorzy: Admin, moderator)
   tropienie
« Poprzedni temat | Następny temat »
Strony: 1 2 3 4 5 6  Odpowiedz Odpowiedz Powiadom o odpowiedziach via email Powiadom o odpowiedziach via email Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj
   Autor  Wątek: tropienie  (Czytano 5783 razy)
Achaja_i_reszta
Hovo-Spec

Achaja, Zazulka, Pikselka i reszta

Zobacz Profil WWW

Re: tropienie
« Odpowiedz #45 o: 23.11.2012 o 11:26:43 »
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

O dzięki Magda
My 50 kwadratów miałyśmy zeobione pod koniec sierpnia (ale nie mam pojęcia czy dobrze), potem zabrakło wiedzy i motywacji i wylądowałyśmy w oślej ławce .
Ja wiem, że do Pavla mam znacznie, znacznie bliżej niż inni ale czasowo wyrabiam się tylko na ćwiczenia pod murami więzienia , niestety
IP Adres IP zloggowany

Zapraszamy leccinum.pl
https://www.facebook.com/Leccinum-124256547694193/?fref=ts

Każda przepracowana wspólnie /z psem/ na placu godzina oprócz bezsprzecznej przyjemności jaką daje ,zwraca się z nawiązką. (HC)
Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

Bojar Chatka Zielarki i Viedźma z Hovgartu

Gadu-Gadu: 1916936 Zobacz Profil

« Odpowiedz #46 o: 25.11.2012 o 19:10:31 »

Drugie kółko i pierwsze odkrycie, za to wiekopomne: heparomagnetyki, czyli substancje sprawiające, że wątroba ma znacznie większą siłę przyciągania niż gotowane płuca.
IP Adres IP zloggowany

Motto dnia: "Dużo wymaga od innych pod względem cnoty ten, który sam mało w cnocie się ćwiczy" (U.L)
"W słowach na pozór tych niewinnych/Wciąż ze zdziwieniem odkrywamy/Że to co mówi się o innych/Najwięcej mówi o nas samych/Bo my lubimy-daję słowo/Stare prawdy odkrywać na nowo" (K.C.B)
Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

« Odpowiedz #47 o: 27.11.2012 o 09:28:45 »

Trzecie kółko, czas węszenia 5 minut i tylko jedno zejście kontrolne na 10-15cm. Normalnie, chłopak jest GIGANT  
IP Adres IP zloggowany

Motto dnia: "Dużo wymaga od innych pod względem cnoty ten, który sam mało w cnocie się ćwiczy" (U.L)
"W słowach na pozór tych niewinnych/Wciąż ze zdziwieniem odkrywamy/Że to co mówi się o innych/Najwięcej mówi o nas samych/Bo my lubimy-daję słowo/Stare prawdy odkrywać na nowo" (K.C.B)
Faustus zwany Bono
Hovo-Spec

Zobacz Profil WWW

« Odpowiedz #48 o: 27.11.2012 o 12:33:38 »

Ewa Ty z TYM Zasrańcem który mieszka z Twoją mamą pracujesz?
IP Adres IP zloggowany

http://picasaweb.google.pl/115742699099989897192/Bono#

Renata & Darek
Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

« Odpowiedz #49 o: 27.11.2012 o 14:21:04 »

Tak, z tym właśnie. Czasami człowiek musi zejść z piedestału króla stworzenia, by zająć się potrzebami braci mniejszych . On potrzebuje zajęcia, a ja chętnie mu je dam, zwłaszcza że jemu tak niewiele potrzeba, a i ja mam z tego same (albo prawie same) korzyści. Symbioza taka
IP Adres IP zloggowany

Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

« Odpowiedz #50 o: 27.11.2012 o 18:03:41 »

No i pierwszy problem tropieniowy, albo raczej symtom: właściciel i główny decyzyjny w sprawie psa nakazał bo dzisiejszym kółku, co następuje: "nie dawaj mu więcej wątroby, bo sika!" Noł problem, i tak szedł na płuca a o płucach nic w zakazie nie było. Ha!
IP Adres IP zloggowany

Faustus zwany Bono
Hovo-Spec

Zobacz Profil WWW

« Odpowiedz #51 o: 27.11.2012 o 23:49:20 »

Widzisz-Ty coś dajesz Zasrańcowi a ja pewnemu beaglowi, nawet nie znam jego imienia, ale on często mnie rozpoznaje z ogromnych odległości u mnie na polach. Zlewa wtedy "wyprowadzacza" i biegnie do naszych żołądeczków, jak starannie je wybiera...
Gdybyś za jakiś czas słyszała o sukcesach tropieniowych jakiegoś beagla z moich okolic, to daj znać, chociaż nagrodę odbiorę
IP Adres IP zloggowany

http://picasaweb.google.pl/115742699099989897192/Bono#

Renata & Darek
Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

« Odpowiedz #52 o: 28.11.2012 o 13:57:40 »

Beagla z waszych okolic nie znam, ale znam tropiacą suczkę o roboczym imieniu Bigiel, i jeżeli Wrocław zaliczasz to waszej okolicy, to dam ci znać, kiedy i gdzie będzie do odebrania jakaś nagroda. Jak się sprytnie podepniesz to może nikt nie zauważy .

A u nas przerwa, mam nadzieję, że krótka. Główny decyzyjny zapomniał mnie poinformować, że dziadu ma ostatnio kłopoty żołądkowe (mam nadzieję, że spowodowane tylko tym, że by psu zrobić "dobrze" ostanio prowadził się nazbyt tłusto. Zatem odczekujemy jakiś czas na ustabilizowanie jelitek i przechodzimy na sypanie karmy dla seniorów z wrażliwym układem pokarmowym. Już mam upatrzoną jedną taką A główny decyzyjny wraca do karmy bytowej i rezygnuje ze smażonych super dodatków.
IP Adres IP zloggowany

Jasiek
Hovo-Gaduła

Jasiek Tu Pilnuje

« Odpowiedz #53 o: 01.04.2013 o 10:57:54 »

Niespełna 16 tygodniowa Duszka na śladzie
https://www.youtube.com/watch?v=03Ru-GWVHSU
IP Adres IP zloggowany

Pozdrawiam Krystyna z Jaśkiem

Wierności i przebaczenia ucz się od psa.
Luk
Hovo-Spec

Zobacz Profil E-mail

« Odpowiedz #54 o: 01.04.2013 o 19:39:55 »

Ślicznie.
Każdą stopę wyjadła
IP Adres IP zloggowany

" Po słowach ich poznacie ...co chcieli przemilczeć" S.J.Lec
Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

« Odpowiedz #55 o: 11.04.2013 o 19:30:12 »

Śniegu już nie ma, albo prawie nie ma , czas więc rozpocząć sezon. Tak sobie pomyślałam, że jutro ruszymy. Sucz mi się wynudziła i znarowiła przez tę ziomową przerwę, trzeba ją ciutkę przycisnąć O psisko raczej się nie martwię, ona nie ma problemu z zatrybieniem po przerwie. On ma raczej problem z odtrybieniem po sezonie Mam nadzieję, że jutro uda mi się ustrzelić dwa inauguracyjne ślady i przy okazji nie utopić się w błocie posampas. Bardzo jestem ciekawa tego śladu tak długiej przerwie, ale szczerze mówiąc... znając sucz... czarno widzę czekajace nas wkrótce, obozowe tropienie. Trener będzie miał nam zdaje się duuużo do powiedzenia i, zdaje się, nie będą to słowa przyjemne

E.M.

Dużo ale wiadomo, że rzadko traktuję własne wpisy poważnie. Czego nam wszystkim serdecznie życzę.
IP Adres IP zloggowany

Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

« Odpowiedz #56 o: 12.04.2013 o 21:13:27 »

Sezon 2013 uważam za otwarty. Jestem z siebie bardzo zadowolona, bowiem psy moje kochane, nie zawiodły mnie ani trochę . Zachowały się dokładnie zgodnie z oczekiwaniami . Wiem, że ten temat jest dla 98% nieciekawy, ale będę sobie tu śmigać, bo nie mam własnego bloga, a zakładać mi się nie chce , bom leń i nieuk totalny  

E.M.
IP Adres IP zloggowany

kacleo
Hovo-Spec

Kasia, Ussi, Boogie i Oscar The Cat

Gadu-Gadu: 32090421 Zobacz Profil WWW

« Odpowiedz #57 o: 13.04.2013 o 08:26:45 »

Dnia 28.11.2012 o 13:57:40, Ewa_i_Psy pisze:

A u nas przerwa, mam nadzieję, że krótka. Główny decyzyjny zapomniał mnie poinformować, że dziadu ma ostatnio kłopoty żołądkowe (mam nadzieję, że spowodowane tylko tym, że by psu zrobić "dobrze" ostanio prowadził się nazbyt tłusto. Zatem odczekujemy jakiś czas na ustabilizowanie jelitek i przechodzimy na sypanie karmy dla seniorów z wrażliwym układem pokarmowym. Już mam upatrzoną jedną taką A główny decyzyjny wraca do karmy bytowej i rezygnuje ze smażonych super dodatków.

Ewa, a te klopoty zoladkowe to nie po watrobie (i pluckach)? Wiele psow dostaje biegunki po podrobach. Wiem, moj wpis to juz musztarda po obiedzie, ale mam refleks....
IP Adres IP zloggowany

Pozdrawiamy - Kasia i Zwierzaki
http://cleohovs-hovawarte.dk/
http://www.working-dog.eu/dogs-details/446179/Ussi-Las-Ksiezniczek
http://www.hovawart.pl/
kacleo
Hovo-Spec

Kasia, Ussi, Boogie i Oscar The Cat

Gadu-Gadu: 32090421 Zobacz Profil WWW

« Odpowiedz #58 o: 13.04.2013 o 08:28:55 »

Dnia 12.04.2013 o 21:13:27, Ewa_i_Psy pisze:
Sezon 2013 uważam za otwarty. Jestem z siebie bardzo zadowolona, bowiem psy moje kochane, nie zawiodły mnie ani trochę . Zachowały się dokładnie zgodnie z oczekiwaniami . Wiem, że ten temat jest dla 98% nieciekawy, ale będę sobie tu śmigać, bo nie mam własnego bloga, a zakładać mi się nie chce , bom leń i nieuk totalny  

E.M.

Hmmm, wypowiedz o niezawodnych psach nieco dwuznaczna, ale chyba takowy byl zamiar
A ja tez len i nieuk, o czym swiadcza 2 wpisy, kazdy z innym cytatem, bom sie jeszcze nie nauczyla ciac i wklejac, choc wiele dobrych dusz probowalao mi to wbic do glowy . Przyjmiesz mnie do klubu?
IP Adres IP zloggowany

Pozdrawiamy - Kasia i Zwierzaki
http://cleohovs-hovawarte.dk/
http://www.working-dog.eu/dogs-details/446179/Ussi-Las-Ksiezniczek
http://www.hovawart.pl/
Ewa_i_Psy
Hovo-Spec

« Odpowiedz #59 o: 13.04.2013 o 11:25:54 »

Dnia 13.04.2013 o 08:26:45, kacleo pisze:

Ewa, a te klopoty zoladkowe to nie po watrobie (i pluckach)? Wiele psow dostaje biegunki po podrobach. Wiem, moj wpis to juz musztarda po obiedzie, ale mam refleks....
Podroby dziadu i tak dostaje, więc raczej to nie to (zresztą dostał ich dosłownie 10 kawaleczków 0,5x0,5cm). Tego dnia dodatkowo (albo raczej jako jedyne danie dnia) dostal gotowane dupki kurzęce. Nasza wetka obstawia raczej dupki Następne deptanko staruchowi zrobię na namoczoną suchą. On i tak się będzie cieszył jak wariat. Moja mama mniej, bo jej pies na spacerach ciągnie to wydeptanego a potem tam sobie spędza czas, zamiast podążać w kierunku przez mamę wyznaczonym

E.M.
IP Adres IP zloggowany

Strony: 1 2 3 4 5 6  Odpowiedz Odpowiedz Powiadom o odpowiedziach via email Powiadom o odpowiedziach via email Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj

« Poprzedni temat | Następny temat »

cofnij

Forum HOVAWART » Powered by YaBB 1 Gold - SP1!
YaBB ? 2000-2001,
Xnull. All Rights Reserved.