Forum HOVAWART

Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
24.01.2021 o 20:31:03

Strona główna Strona główna Pomoc Pomoc Szukaj Szukaj Uczestnicy Uczestnicy Logowanie Logowanie Rejestracja Rejestracja Regulamin Regulamin
Forum HOVAWART - Wyprowadzanie w czasie kwarantanny -

Forum HOVAWART
   Forum HOVAWART
   GORĄCA LINIA
(Moderatorzy: Admin, moderator)
   Wyprowadzanie w czasie kwarantanny
« Brak tematu | Następny temat »
Strony: 1  Odpowiedz Odpowiedz Powiadom o odpowiedziach via email Powiadom o odpowiedziach via email Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj
   Autor  Wątek: Wyprowadzanie w czasie kwarantanny  (Czytano 109 razy)
ewella
:-)

Wyprowadzanie w czasie kwarantanny
« o: 14.10.2020 o 11:33:01 »
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Kochani, jaką mamy sytuację każdy widzi, zakażenia idą w tysiące. Jak tylko wychodzę z mieszkania ZAWSZE zakładam maseczkę. Ale tak się zastanawiam, co by było, gdybym trafiła do grona osób na kwarantannie? Co z moim psem...? Mieszkam sama, moi rodzice 150 km ode mnie. Oprócz sąsiadów nie mam nikogo, kto by mógł wyjść z Rio, gdyby była taka potrzeba. Strasznie mnie to nurtuje i nie daje spokoju. Wiecie, jak to z sąsiadami - raz czy drugi na pewno z nim by wyszło, ale przez 10 dni non stop? Strasznie się boję. Jak Wy do tego podchodzicie? Pytanie kieruję oczywiście do osób, które nie mają swojego ogrodu.
IP Adres IP zloggowany
Achaja_i_reszta
Hovo-Spec

Achaja, Zazulka, Pikselka i reszta

Zobacz Profil WWW

Re: Wyprowadzanie w czasie kwarantanny
« Odpowiedz #1 o: 14.10.2020 o 22:01:49 »
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Mimo że nie lubię troli (tych inteligentnych też( pozwolę sobie odpowiedzieć bi sprawą jestem ważna
.
Zapraszam wszystkich do  publicznej ( widocznej dla wszystkich) grupy na FB - Pies w koronie- Można tam zgłaszać zarówno zapotrzebowanie na na spacery z psem w czasie kwarantanny stałego  opiekuna a także zadeklarować możliwość pomocy  w wyprowadzania psa  
https://www.facebook.com/groups/654422091958462/?ref=share
IP Adres IP zloggowany

Zapraszamy leccinum.pl
https://www.facebook.com/Leccinum-124256547694193/?fref=ts

Każda przepracowana wspólnie /z psem/ na placu godzina oprócz bezsprzecznej przyjemności jaką daje ,zwraca się z nawiązką. (HC)
Strony: 1  Odpowiedz Odpowiedz Powiadom o odpowiedziach via email Powiadom o odpowiedziach via email Wyślij Wątek Wyślij Wątek Drukuj Drukuj

« Brak tematu | Następny temat »

cofnij

Forum HOVAWART » Powered by YaBB 1 Gold - SP1!
YaBB ? 2000-2001,
Xnull. All Rights Reserved.