Forum HOVAWART

Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
22.04.2018 o 12:10:37

Strona główna Strona główna Pomoc Pomoc Szukaj Szukaj Uczestnicy Uczestnicy Logowanie Logowanie Rejestracja Rejestracja Regulamin Regulamin
Forum HOVAWART - Regulamin -


Regulamin Regulamin
Forum jest miejscem wymiany informacji i komentarzy na tematy związane z psami rasy Hovawart.

Prosimy - pisz na temat.

Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne. Wymagana jest tylko pewna doza inteligencji, obycia, samokrytyki i dość duża poczucia humoru.

Obowiązkiem każdego forumowicza jest zapoznanie się z wątkiem technicznym, wyjaśnia on wiele spraw technicznych wynikających z używania forum:
PORADY TECHNICZNE

Jeśli zakładasz nowy wątek, pamiętaj, że jego nazwa powinna świadczyć o jego zawartości (tematy typu 'ratunku', albo 'mam pytanie...' nic nie mówią). Zanim założysz nowy wątek, sprawdź w wyszukiwarce, czy już takiego tematu nie ma. Sprawdź też, czy to co piszesz, nie zostało już powiedziane. Jeśli wypowiedzi cię nie satysfakcjonują, dopisz się do już istniejącego wątku. Nie nabijaj ilości postów - dzięki temu poruszanie się po forum będzie łatwiejsze.

Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście, unikaj błędów ortograficznych i gramatycznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite. Polecamy strony:
słownik języka polskiego on-line: http://sjp.pwn.pl
słownik ortograficzny on-line: http://so.pwn.pl/
tłumaczenie on-line: http://translatica.pwn.pl/

Edycja:
unikaj WIELKICH LITER - w środowisku internetowym jest to traktowane jako krzyk, a nikt nie lubi niepotrzebnego wrzasku.
nie formatuj przesadnie tekstu - nadmiar pogrubień, różnych rozmiarów czcionki czy kolorów sprawia, że tekst jest nieczytelny.
nie przesadzaj z emotikonkami - ich nadmiar utrudnia odczytanie tekstu, a poza tym sprawia wrażenie, że nie masz nic mądrego do powiedzenia,

Wklejając tekst nie Twojego autorstwa, musisz podać autora i ew. źródło strony, z której go kopiujesz. Wstawianie cudzych tekstów robisz na własną odpowiedzialność.

Sprawy prywatne załatwia się prywatnymi wiadomościami (PM).

Podpis powinien być napisany zwykłą czcionką, dopuszczalny rozmiar obrazka w podpisie wynosi 600x120px.

Obrazki w treści postu powinny być wielkości max. 400x300. Jeśli ktoś chce pokazać większe zdjęcie, może wstawić link do tego zdjęcia (zamieszczonego na innym serwerze) lub skorzystać z portalu, który umożliwia wstawienie miniatury na stronie (po kliknięciu otwiera się duże zdjęcie) np. www.fotosik.pl lub www.imageshack.us.

Wszystkie posty są własnością ich autorów - wykorzystywanie ich gdzie indziej bez zgody autora jest zabronione.

Na forum obowiązuje kategoryczny zakaz umieszczania treści lub obrazów pornograficznych, rasistowskich, faszystowskich, propagujących przemoc lub narkotyki, wulgarnych, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie i innych niezgodnych z prawem, netykietą lub zasadami dobrego wychowania.

Zabrania się również zamieszczania reklam, oraz agitacji politycznej czy religijnej.

Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.

Administratorzy forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.

Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

Pierwszym postem po rejestracji na Forum powinien być wpis w dziale Who Is Who i przedstawienie się.

W przypadkach, których powyższy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.

Korzystając z forum akceptujesz ten regulamin...

cofnij

Forum HOVAWART » Powered by YaBB 1 Gold - SP1!
YaBB ? 2000-2001,
Xnull. All Rights Reserved.